Fototapety, czyli w jaki sposób ulepszyć wnętrza w mieszkaniu

Posted on 12/07/2018 12:50am

Panorama Nowego Jorku w pokoju gościnnym, soczyste owoce w kuchni, a może rajski ogród w sypialni? Dziś możesz otrzymać we wnętrzach swojego domu dokładnie taki nastrój, jaki Ci się zamarzy. A wszystko dzięki prostym w montażu i bezproblemowym w użytkowaniu fototapetom.Gdy projektujemy dom, pragniemy otrzymać efekt harmonijny wizualnie, na czasie i niebanalny.


salon
Author: Wicker Paradise
Source: http://www.flickr.com
Zwykle kłopotliwe są kwestie dotyczące dekoracji. Co zrobić z niezagospodarowaną ścianą, by prezentowała się atrakcyjnie? Obraz zajmie tylko jej fragment, półki z bibelotami są trudne do utrzymania w czystości, a ozdobny kamień (odwiedź nas) to rozwiązanie dość drogie i nie do końca załatwiające sprawę, bo przecież na tle takiej kamiennej ściany też dobrze by było coś umieścić. Świetnym wyjściem są fototapety ścienne, dostępne dziś na rynku w tak wielu deseniach i odcieniach, że każdy niewątpliwie wyszuka coś dla siebie. Dziś zastaniemy w sklepach fototapety produkowane w różnych technologiach: jedne mogą mieć przyciągającą uwagę strukturę, inne dają efekt 3D obrazu. Oprócz klasycznych fototapet do salonu, czy do pokoju dziecka, można nabyć także modele, przeznaczone do łazienki oraz kuchni, wytrzymałe na większą wilgotność powietrza.Fototapety ścienne to sprawdzony sposób, żeby szybko i przy niewielkiej cenie, poprawić wygląd mieszkania, nadać mu modnego wyrazu - przekonaj się: fixar.pl/ (fixar.pl/)


fototapeta do pokoju dziecka
Author: Daniel Oines
Source: http://www.flickr.com
W pokoju dla dziecka najlepiej sprawdzą się motywy z kreskówek, w pokoju gościnnym świetnie wyglądać będą fototapety z motywami roślinnymi lub pejzażami miast, a w jadalni możemy zdecydować się na smakowite owoce, których widok na pewno poprawi apetyt wszystkich domowników. Decydując się na fototapetę, pamiętajmy, iż pozostałe ściany w pokoju powinny być jednobarwne, dopasowane kolorystycznie do fototapety i że należy wystrzegać się nadmiaru wzorzystych dodatków, żeby nie uzyskać efektu bałaganu. Jeżeli chcemy zastosować w danym pomieszczeniu fototapetę, ale nie jesteśmy pewni, jaki wzór wybrać i jak dobrać go do aranżacji wnętrza, dobrze jest skorzystać z pomocy ekspertów lub przynajmniej podejrzeć w internecie przykładowe realizacje – dzięki temu będziemy wiedzieć, czym się kierować i jak otrzymać piękny efekt we własnym mieszkaniu.

Tags: dekoracja, dom, mieszkanie, aranżacja, dodatki