Fototapety - fantastyczny sposób na to, by zrobić wrazenie bliskim i stworzyć nietuzinkowe wnętrze

Posted on 08/06/2019 7:42am

W czasach PRL-u były kojarzone głównie z kiczowatym wizerunkami drzew palmowych o wątpliwych walorach estetycznych i złej jakości.
hotel
Author: Paal Leveraas
Source: http://www.flickr.com


Współcześnie wracają do łask, a ściślej mówiąc na ściany.


Coraz popularniejsze stają się fototapety uliczki . Czemu? Powodów jest przynajmniej kilka . Po pierwsze, to wspaniały sposób na to, by małym kosztem odświeżyć mieszkanie oraz stworzyć nieszablonową aranżację. Po drugie inwestując w tego typu grafikę zdobywamy nie tylko piękną „ozdobę” ściany, lecz także „bilet” w ciekawą podróż (nie wydając olbrzymich sum na zarezerwowanie miejsc w samolocie lub autokarze).

Nasza najnowsza publikacja musi Ci się spodobać, gdyż zawarliśmy w niej duża ilość rewelacyjnych informacji. W takim razie czytaj bez limitu.

Brzmi nieprawdopodobnie, a jednak... Wystarczy szczypta fantazji, aby pijąc kawę, spacerować uliczkami urokliwego Paryża, tętniącej życiem Barcelony, skąpanej w słońcu Toskanii, tajemniczych Aten. Mamy cały świat na wyciągnięcie ręki. Nie istnieją żadne granice.
Możemy uciec od „szarej” rzeczywistości i wyruszyć tam, gdzie zwyczajne kłopoty znikają zobacz na
. Jeżeli ta „wizja” nie zdołała Was przekonać, iż fototapety na wymiar to bardzo dobra inwestycja, być może skuteczniejszym argumentem okaże się zachwyt przyjaciół.

Tags: mieszkanie, Kolor, ściany, sposób