Jak pomysłowo użyć lustra do udekorowania wnętrza?

Posted on 09/08/2018 7:13am

Lustro już dawno temu przestało być tylko pożytecznym elementem wyposażenia wnętrza. W licznych współczesnych mieszkaniach ma ono już wymiar dekoracyjny.Jeżeli zależy nam na niepowtarzalnym zagospodarowaniu wnętrza, warto przemyśleć kupno lustra na wymiar. W sieci szybko natrafimy na zakłady szklarskie, które świadczą tego typu usługi.


lustro
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Powierzchnia lustra jest obcięta precyzyjnie do kształtu i wymiarów sprecyzowanych przez klienta. Lustra na wymiar idealnie dopasują się np. do wygrzebanej na poddaszu lub upolowanej na bazarku ozdobnej ramy. Możemy je też powiesić w łazience, korytarzu czy sypialni, w szerokiej ofercie przedsiębiorstw szklarskich szybko natrafimy na interesujący nas rodzaj. Zamawiać można nawet online. Na początku, wskazujemy odcień lustra: czy ma być srebrne, brązowe lub grafitowe.

Potem wskazujemy pożądany kształt: prostokątny lub owal oraz podajemy wymiary na wysokość i szerokość. W ostatnim kroku decydujemy, jak lustro będzie przymocowane na ścianie. Może zostać przymocowane do ściany albo powieszone za pomocą zawieszek. Niektóre zakłady szklarskie oferują też dostosowane do kształtu lustra obramowania –
lustro
Author: Da-Bud
Source: http://www.da-bud.pl
drewniane albo srebrne. Samo lustro (patrz szczegóły) to koszt od ok. dwustu złotych, a czas jego dostawy to parę dni. Coraz powszechniejsze w naszych mieszkaniach są także panele szklane.


Przyklejone do ścian w kuchni, łazience lub pokoju, pełnią role ozdobnika. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce online frazy „panele szklane Wrocław”, uzyskamy wykaz stron przedsiębiorstw zajmujących się ich produkcją. Profesjonalne przedsiębiorstwa współdziałają z grafikami, którzy pomogą zaprojektować pożądany fason. Pod hasłem „panele szklane Wrocław” natrafimy także na wiele ogłoszeń w regionalnej prasie.

Umiejętnie użyte lustra to robiący wrażenie element zdobiący stylowego pomieszczenia - kliknij w link. Zaprojektowane na wymiar – dopasują się do każdej tafli i ramy. Natomiast panele szklane, udekorowane starannie przygotowaną grafiką, uatrakcyjnią każde wnętrze, nadając mu nietuzinkowy charakter.

Tags: szkło, sypialnia, lustro