Jak zaprojektować sypialnię, aby pragnąć spędzać czas w tym pomieszczeniu nie tylko późną porą

Posted on 21/07/2018 7:19am

W sypialni spędzamy, na dobrą sprawę, prawie trzecią część naszego życia. Fakt, że kiedy pogrążamy się w koszmarach, nie możemy równocześnie podziwiać pięknie urządzonego wnętrza. Niemniej jednak gustownie wybrane elementy być może sprawią, że zamiast wysiadywać do późnych godzin przed telewizorem w salonie, zdecydujemy się na równie fascynującą lekturę bestsellerowej książki, której będziemy poddawać się oczywiście w sypialnianym łożu. Aby wnętrze pozostawało urokliwe, na ścianie można zamieścić nieoklepaną tapetę bądź fototapetęSprawdźmy, jak ich dobór bywa uzależniony od wieku par narzeczeńskich.
http://fixar.pl/
Author: http://fixar.pl/
Source: http://fixar.pl/
Osoby dopiero rozpoczynające swoją karierę życiową, przed bądź zaraz po 30, wybiorą te bardziej fikuśne fototapety do sypialni. Będą one przedstawiać futurystyczne kompozycje bądź inne, również oszczędne wzory. Pasjonaci tradycyjnej sztuki malarskiej przykleją na ścianach reprodukcje (https://twoja-galeria.eu/reprodukcje/3490-canal-giovanni-antonio/) płócien słynnych twórców, a na sąsiedniej ścianie, tak dla zachowania równowagi, powieszą podobiznę Mony Lisy.Młode panie domu nie będą też obawiały się mocnych kolorów. Przerośnięte, jasnoczerwone róże w sąsiedztwie intensywnie żółtych żonkili - takie rozwiązanie nie współgra co prawda z przeznaczeniem tego pokoju, który ma służyć odpoczynkowi, a nie podnoszeniu ciśnienia krwi, ale pełni życiowego wigoru małżonkowie chyba nawet nie skierują na to swojej uwagi.

Kobiety oraz faceci w średnim wieku będą mieć problem z uzgodnieniem wspólnej wersji. Na szczęście sypialnia ma 4 ściany, zatem dwie z nich można urządzić na 2 różne sposoby. Panowie będą chcieli umieścić takie fototapety do sypialni, które mają jakikolwiek związek z ich zamiłowaniami. Mogą to więc być zdjęcia wędkarzy siedzących nad wodą. Panie będą wolały malownicze widoki z Pienin i znad Mazur. A w sąsiedztwie umieszczą spore doniczki z bujną roślinnością i w ten sposób martwa i żywa przyroda będą się ze sobą znakomicie komponować.

Natomiast sędziwe pary raczej lekceważąco będą spoglądać na fototapety we własnej sypialni. Wolą pomalować pomieszczenie na seledynowy odcień albo przykleić tradycyjną tapetę. Jeśli jednak dorosłe dzieci przekonają swoich rodziców do bardziej współczesnych rozwiązań w urządzaniu wnętrz, to wówczas fototapety do sypialni przedstawiać będą np. czarno-białe zdjęcia rodem z poprzednich stuleci. Sprawdź ofertę fototapet pod tym linkiem -

Tags: pokój, fototapety, 4 ściany