Perfekcyjne plafony - czy to możliwe?

Posted on 02/09/2020 8:16am

Gdy zaczynamy myśleć o tym, żeby znaleźć oświetlenie do łazienki może być problem. Oczywiście damy radę poznajdować jakiś ciekawe rozwiązanie. Należy jedynie dobrze się porozglądać. Ale wcale nie jest tak ciężko odnaleźć super plafon do łazienki. Plafonów do pokoi łazienkowych jest rzeczywiście sporo.

moje mieszkanie - korytarz
Author: Scott Jordan
Source: http://www.flickr.com
Można wyszukać taki na sufit i oczywiście możemy wyszukać plafony, które będzie można zamontować przy lustrze. Poza tym, że można znaleźć plafon do łazienki, to można też znaleźć plafon do salonu. Nie wszyscy wiedzą, że tworzone się poza nowoczesnymi lampami sufitowymi, czy normalnymi żyrandolami również są plafony do salonów. Są one bardziej ozdobne niż te do łazienki i rzeczywiście wpasują się w różnego rodzaju pomysły na aranżowanie salonu. Musimy jedynie być otwarci na takie rozwiązanie. Oczywistością jest, że nie do wszystkich salonów będzie odpowiedni plafon, ale na pewno w wielu miejscach o wiele fajniej wyglądałby plafon niż wiszący żyrandol, który chociaż modny, musi być naprawdę dobrany z wielką pieczołowitością. Lampy dla dzieci Gdy aranżujemy pokój dla dzieci pamiętamy o mnóstwie rzeczy.

Zaintrygowały Cię te wpisy? To świetnie. Wejdź w nową stronę i doczytaj i sprawdź (http://eremit.pl/gabiony/) dodatkowe wiadomości. Podziel się z autorami swoimi wrażeniami.

Często jednak zapominamy o tym jak istotne są lampy sufitowe dziecięce. Na szczęście w pewnym momencie będziemy musieli sobie przypomnieć o tej kwestii. Lampy sufitowe wybieramy najczęściej, kiedy już cały pokój został urządzony. Najistotniejsze w takich lampach jest to, by dobrze oświetlały pokój. Można zamontować wyłącznik na dwóch poziomach, by mocniej albo słabiej był oświetlony pokój. Jednak jeśli chodzi o lampy sufitowe, to my dorośli powinniśmy mieć ostatnie zdanie, o ile nawet nie jedyne. gdy wybieramy lampę nocną można podpytać naszego smyka. Wtedy możemy wybrać lampkę z jakimiś fajnymi postaciami z kreskówek. Wiadomo, że dziecko częściej będzie korzystało z takiej lampki.lampa
Author: Tracy Hunter
Source: http://www.flickr.com
A zwykła sufitowa lampa nie powinna już być jak z dobranocki, chyba, że posiadamy dwójkę lub trójkę dzieci do piątego roku życia. W innym wypadku lepiej wybrać jakieś współczesne oświetlenie, które będzie dłużej pasowało do pokoju. To znaczy nie będzie trzeba wymieniać za szybko takiej lampy sufitowej. Na szczęście producenci oświetlenie stworzyli bardzo fajne lampy sufitowe z myślą o młodzieży. Będą one naprawdę świetnym uzupełnieniem pokoju naszego dziecka.

Tags: pokój, rodzice, łazienka, Sufit