Inspiracje na oryginalny design naszego domu

Posted on 14/05/2022 7:09am

Urlop jest u mnie zawsze związany z odwiedzeniem u rodziny. Jest to świetna okazja do podpatrzenia, co zrobili nowego w swoich mieszkaniach. W pokoiku synka mojej koleżanki zawisła bardzo interesująca girlanda z żarówek, a u drugiej koleżanki w salonie zobaczyłam ładne stoły z palet! Dzieci uwielbiają bajkowe postaci, które aktualnie oglądają.

Girlanda
Author: Agencja Royal Brand PR
Source: Agencja Royal Brand PR
Zaprzyjaźnione małżeństwo idealnie to wykorzystało, tworząc nad łóżkiem syna fajną girlandę z żarówek - girlanda z żarówek. Sama girlanda została kupiona w sklepie z lampami. Żaróweczki osadzone są w kolorowych kulkach. Ukolowana jest na owalnym stelażu zaraz pod sufitem.

Na pewno przyda Ci się dobra strona www (http://archicom.pl/), jeśli chcesz dowiedzieć się więcej wiadomości na ten temat. Namawiamy zatem, żebyś kliknął w podany link.

Na różnej długości żyłkach zostały przy niej podwieszone zabawki z bajek uwielbianych przez Maćka.Odnajdziemy więc tam samolociki, podwieszone blisko sufitu, Kubusia Puchatka, i postaci z filmu Auta. Maciuś, jak to zobaczył w dniu urodzin, powiedział, że będzie wiecznie spał! Strasznie się ucieszył i uwiesił autorom prezentu na szyi. Zabrał jeszcze swój plakat i zawiesił na ścianie obok tapczaniku.
Kolejna aranżacja, która mi się spodobała do gustu to stoły z palet - , które zagościły na dobre w salonie mojej innej kumpeli. Jak się okazało podczas rozmowy, Ewa samodzielnie je zaprojektowała, a zrobił je znany jej stolarz. Palety miała odłożone dużo szybciej, jednak należało je odczyścić i odpowiednio oszlifować. Następnie zostały zabezpieczone, i ułożone jedna na drugiej. Na samej górze jest blat z grubego szkła.

Tak powstał stolik kawowy, który idealnie prezentuje się przed narożnikiem. Trudniejszą kwestią był stół, ale również fachowiec sobie dał z tym radę. Również na górze jest położony szklany blat , a przy stole wygodnie siedzi nawet osiem osób! Ma on jeden minus - niestety nie rozkłada.

Tags: rodzice, aranżacja, Sufit, stolik, prezent