Pufa - niesłychanie interesująca „bohaterka” aranżacji o wielu twarzach

Posted on 08/05/2020 8:32am

Zima zagościła u nas na dobre razem z całym dobrodziejstwem inwentarza: niskimi temperaturami, oblodzonymi ulicami, śniegiem i smętną pogodą za oknem, która niejednokrotnie wpędza w przygnębienie.
Ale mamy Wam do przekazania dobrą wiadomość: wcale nie musi tak być. Wystarczy mała metamorfoza wnętrza, by polepszyć sobie humor i zaprosić wiosnę do swojego domu.


antyki
Author: Julia P
Source: http://www.flickr.com


inwestycja w kolorowe pufy stanowi bezsprzecznie trafiony wybór. Czemu? Powodów jest co najmniej kilka. Ten stylowy „dodatek” pasuje do niemal każdej aranżacji. Znakomicie sprawdzi się zarówno pokoju dziennym, sypialni jak i „królestwie” malucha. Odgrywa - co warto wyraźnie zaakcentować - nie tylko rolę „zdobniczą”, lecz również praktyczną. To wielofunkcyjny mebel, który znajduje nader obszerne zastosowanie Na rynku spotkamy szereg różnego rodzaju „wariantów” Pufa typu sako wypełniona granulatem styropianowym jest wygodnym siedziskiem. Można się w niej rozsiąść niczym w fotelu i wypocząć po wyczerpującym dniu pracy. Z kolei pufy plecione z powodzeniem służyć będą jako oryginalne stoliki kawowe.
Trzeba nadmienić, iż dosyć interesującym rozwiązaniem, które bije rekordy popularności są pufy ze skrytką, gdzie bez kłopotu uda się ukryć wszelkie niepotrzebne w danej chwili przedmioty, dla przykładu pilot do telewizora czy gazety.

Tags: model, temperatura, inwestycja, styl, stoliki