W jaki sposób urządzić małą sypialnię? Przeczytaj więcej na stronie!

Posted on 07/08/2019 7:19am

Niewielka sypialnia – to wyzwanie dla architektów wnętrz. Nie jest to prosta sprawa, bo powinniśmy odnaleźć miejsce co najmniej dla sporego, dwuosobowego łóżka i szafeczek nocnych.


Optymalne sypialnie, jakie znalazłam były w pastelowych barwach – błękitach, żółciach, różach i zieleniach. Najciekawsze były jednak aranżacje, które urządzono w intensywnych barwach – bordowy, ciemny róż. Na takie, bardzo odważne aranżacje najczęściej
łóżko z dodatkami
Author: Daniel M. Hendricks
Source: http://www.flickr.com
kusiły się kobiety sukcesu, które nie boją się przegrywać, wiedzą czego pragną od życia.

Jeśli nie do końca jednak wiesz, w jakim stylu chciałabyś mieć urządzoną swoją sypialnię, polecamy szukać inspiracji w fachowej prasie. Jest dużo gazet wnętrzarskich, niektóre mają wydania specjalne poświęcone urządzeniu jednego pomieszczenia. Możesz również spytać się o radę znajomego architekta wnętrz. Czasami w lokalu meblowym można również kupić gotowy koncept, całą aranżację. Wtedy robisz kilka fotek i przenosisz do swojego pokoju - .

W przypadku urządzania małej sypialni powinniśmy ograniczyć ilość gadżetów. Wprowadzą one zbyt duży bałagan do wnętrza, a w tym wnętrzu powinniśmy odpoczywać. Jeśli już chcemy by wykończenie było trendy, polecamy stawiać na nieco bardziej wzorzysty pled albo kapę na łóżko w mocnych barwach.

Sprawdzona informacja spod linku przyda się na każdym kroku. Więc zapraszamy do przeglądnięcia naszego nowego artykułu. Wyszukasz go pod tym linkiem.Jest jeszcze pomysł na przełamanie monotonii jasnego wnętrza kilkoma jaśkami w mocnych kolorach - przeczytaj tutaj.
Najprostsza kwestia jest jednak ta sama – musimy tak wyposażyć przestrzeń, by móc się w niej wyciszyć i zrelaksować po trudnym dniu. Przecież jest to pomieszczenie przeznaczone do snu, w samotności bądź we dwoje.

Tags: pokój, styl, klimat, aranżacje, łóżko, pokoik