W niejednym mieszkaniu musimy na czymś móc się przespać - to nie ulega żadnej wątpliwości

Posted on 26/01/2019 8:28pm

Jeśli mamy duże mieszkanie, to oczywistym jest, że wszyscy mają swoją sypialnię, a w niej duże oraz wygodne łóżko. To normalne. Jeśli jednak mamy małe mieszkanko - przykładowo pokój z kuchnią, to co wóWCzas należy zrobić?


Oczywistym jest, że sporo przestrzeni zawsze zatarasuje łóżko.


wersalki
Author: Tom Dennis Radetzki
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli nie mamy wystarczająco wolnej przestrzeni na duży oraz wygodny materac, to musimy zacząć myśleć z rozwagą. Możemy wybrać wersalki, które jak wszyscy wiedzą mają opcje spania, a w dzień - po złożeniu - są idealnym miejscem, gdzie będziemy w stanie posiedzieć z przyjaciółmi albo oglądać z mężem ulubiony film. Wersalki najczęściej kojarzą nam się z czasami komunizmu. W ogólne niepotrzebnie, gdyż w przeciągu ostatnich 20 wiele w tej kwestii się zmieniło. Przede wszystkim, wersalki obecnie wyglądają już bardzo szykownie. Mamy bardzo szeroki wachlarz możliwości wyboru. Mamy możliwość wskazać jej wielkość oraz typ i kolor materiału. Istnieją również nowatorskie wersalki, których obecności w swoim salonie, nie powstydziłby się żaden elegant. Jedyna kwestia, która je łączy z peerelowską imienniczką, to metoda otwierania, żeby mieć możliwość schować w niej pościel. Wersalki są zatem rewelacyjnym rozwiązaniem do niewielkich mieszkań, gdyż wyglądają równie zgrabnie jak sofa, ale możemy na nich spać i schować w nich pościel.


Będzie to najlepsze rozwiązanie również dla tych ludzi, którzy regularnie przyjmują gości i chcieliby zapewnić im możliwość wygodnego przespania się, a nie gdzieś na podłodze, na dmuchanym materacu, który jest tak niewygodny, że nie jesteśmy w stanie się na nim dobrze wyspać.

Tags: taras, design, WC, łóżko, sypialni