Zatopmy się w krainie jak z bajki za pośrednictwem profesjonalnych tapet samoprzylepnych

Posted on 25/04/2019 7:38am

Kilka dekad temu niezwykłą popularnością cieszyły się tapety z różnymi krajobrazami. W późniejszym czasie trend ten został jednak zapomniany. Jak się okazuje, obecnie moda na tego typu dekoracje powraca.


Wcześniejsze tapety wiązały się niejednokrotnie z nie lada zachodem.


ceramika
Author: WEG
Source: Coram Poland Sp. z o.o.


Trzeba było mieć na pamięci zakup właściwego kleju, a także posiadać wyposażenie do tapetowania. Pomimo iż stanowiły dobrą możliwość odświeżenia nawet starego mieszkania, do dzisiejszych fototapet nie sposób ich wcale przyrównać. Uwiecznione kopie własnych zdjęć w formie samoprzylepnych nalepek, fototapet przestrzennych, lateksowych, jak również drukowanych na szkle sprawiają, iż każdy znajdzie coś, co najbardziej mu odpowiada. Nie powstydziliby się ich także światowi dekoratorzy wnętrz. Lekkość montażu, niewysoka cena, a co najważniejsze – łatwe zachowanie w czystości sprawia, iż tego typu rozwiązania mogą się pochwalić niegasnącą popularnością. Jest to niezwykle przydatne przede wszystkim w sytuacji, kiedy w domu są dzieci. Fototapetę da się bowiem wytrzeć samą tylko zwilżoną szmatką. Jest jednocześnie bardzo solidna, a więc zachowa swoją reprezentacyjną jakość przez wiele sezonów. Docenią to na pewno wszyscy rodzice.
Jeżeli chcemy napawać się urokliwymi widokami w swoim własnym mieszkaniu, nie ma nic prostszego niż jedna z oryginalnych fototapet. Puśćmy wodze fantazji i zmieńmy swoje wnętrze w autentyczną fantastyczną oazę.

Tags: dom, dekoracje, akcesoria, tapety, noc